Kontrast:
Rozmiar czcionki:
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1-5 - Menu
Menu Biuletynu Informacji Publicznej
Serwis www

Rada Miejska

Lista Radnych Rady Miejskiej w Trzebnicy:

  1. Ankier Kamil Marek
  2. Bujak-Ziółkowska Renata Urszula
  3. Ciepluch Maria Barbara
  4. Gajowy Artur Zenon
  5. Janik Andrzej Daniel
  6. Kania Artur Stanisław
  7. Kempa Mateusz Marek
  8. Koliński Marek Justyn - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  9. Kuźma Zbigniew Norbert
  10. Lecyk Małgorzata
  11. Marzec Mirosław Krzysztof
  12. Modliborski Zenobiusz
  13. Orzechowska Magdalena - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  14. Paszkot Marek Andrzej
  15. Sikora Edward
  16. Stanisz Mateusz - Przewodniczący Rady Miejskiej w Trzebnicy
  17. Szydłowski Janusz Józef
  18. Śmiertka Krzysztof Maciej
  19. Taraszczuk Lech
  20. Wolski Paweł
  21. Wróbel Justyna Anna

 

Komisja Rewizyjna:

  1. Maria Barbara Ciepluch - Przewodniczący Komisji
  2. Marek Andrzej Paszkot
  3. Zenobiusz Modliborski
  4. Lech Taraszczuk
  5. Zbigniew Norbert Kuźma
  6. Małgorzata Lecyk


Komisja ds. budżetu i rozwoju gospodarczego:

  1.  Zenobiusz Modliborski - Przewodniczący Komisji
  2.  Maria Barbara Ciepluch
  3.  Mateusz Stanisz
  4.  Andrzej Janik
  5.  Marek Koliński
  6.  Paweł Wolski
  7.  Edward Sikora
  8.  Marek Paszkot 
  9.  Renata Bujak - Ziółkowska
  10.  Mirosław Marzec
  11.  Krzysztof Śmiertka
  12.  Artur Kania
  13.  Zbigniew Kuźma
  14.  Janusz Szydłowski

 

Komisja ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska:

  1.  Andrzej Janik - Przewodniczący Komisji
  2.  Zenobiusz Modliborski
  3.  Marek Paszkot
  4.  Mateusz Stanisz
  5.  Zbigniew Kuźma
  6.  Mirosław Marzec
  7. Justyna Wróbel


Komisja ds. obywatelskich, samorządu, porządku publicznego, opieki społecznej i zdrowia:

  1.  Artur Gajowy - Przewodniczący Komisji
  2.  Mateusz Kempa
  3.  Zenobiusz Modliborski
  4.  Magdalena Orzechowska
  5.  Mateusz Stanisz
  6.  Lech Taraszczuk
  7.  Artur Kania
  8.  Mirosław Marzec
  9.  Krzysztof Śmiertka


Komisja ds. oświaty, kultury, sportu, turystyki, rekreacji, młodzieży i współpracy międzynarodowej:

  1.  Paweł Wolski - Przewodniczący Komisji
  2.  Lech Taraszczuk
  3.  Kamil Ankier
  4.  Maria Barbara Ciepluch
  5.  Andrzej Janik
  6.  Mateusz Kempa
  7.  Marek Koliński
  8.  Renata Bujak - Ziółkowska
  9.  Mirosław Marzec
  10.  Justyna Wróbel


Komisja ds. rolnictwa:

  1. Edward Sikora - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Ankier
  3. Andrzej Janik
  4. Maria Barbara Ciepluch
  5. Małgorzata Lecyk

 


Gmina Trzebnica
ul. pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 312 06 11
fax 71 312 12 48
e-mail:
Statystyka wizyt:
ogółem: 6857225
w tym miesiącu: 265207
dzisiaj: 2417